Bülent ÇETİNASLAN & Sinem ÖZTÜRK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bülent ÇETİNASLAN & Sinem ÖZTÜRK

Bülent Çetinaslan ve Sinem Öztürk Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Özlem Yılmaz

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Özlem Yılmaz Empty
MesajKonu: Özlem Yılmaz   Özlem Yılmaz I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 6:57 pm

Özlem Yılmaz Xy6gno4a

Doğum Yeri: İstanbul
Doğum Tarihi: 17 Temmuz 1986
Eğitim Durumu: Sanat Merkezi

lk öğretim yıllarını Kartaltepe İlköğretim Okulunda geçirdi ve ilk okuldan sonra kolejde okumaya başliyan oyuncu Kültür Kolejinde eğitimine devam etti. Lise yılları ise Ataköy Cumhuriyet Lisesinde geçti. Özlem Yılmaz eğitimini bitirdikten sonra çocukluğundan beri hayali olan mesleki yani oyunculuk için eğitim aldı. Merakı, kabiliyeti ve ilgisi herkez tarafından biliniyordu, sinema ve tiyatro eğitimi almak üzere Müşfik Kenter'den özel ders almaya başladı. Malesef kısa bir süre sonra güzel oyuncu babasını kaybettiği için çalışmalarına ara vermek zorunda kaldı.

Bir sene sonra eğitimine kaldığı yerden devam etmek için Müjdat Gezen Sanat Okuluna girdi ve ordan 2006 yıllında Müjdat gezen Actor Studio bölümünden mezun oldu.

Misak Toros'un Özlem Yılmaz'ın hayatında büyük bir yeri vardır. Misak Toros Özlem Yılmazı ilk dizi görüşmesine yönlendiren kişi. Misak Toros aynı zamanda oyuncunun okuldaki hocasıydı.

Şu an Atv'de Unutulmaz adlı dizide başrol olarak ''Eda'' karakterini canlandırıyor.
https://bulentsinem.forumdizini.com

Özlem Yılmaz
1 sayfadaki 1 sayfası